محل تبلیغات شما

بهنام قدرت مطلق

امروز 5شنبه 4 مهرماه 1398 لژیونهشتم به استادی خانم زهره   با دستور جلسه سی دی سبزه ها باحضور همسفران عزیز اغاز به کار گردید.

بچهها فرصت سوزی نكنید ازفرصت های خدمتی كه در اختیارمون قرار دادند  استفاده كنیمبرای دیدن صفات خودمان .دركنگره ما خدمت می كنیم كه ببینیم، خدمت نمی كنیم كه دیدهشویم .مثال زیبایی را خانم مهین درجلسه كمك راهنمایی زدند كه شما به سبزه نگاهكنید سبزه ها قشنگ هستند اما زود از بین می روند چون ریشه قوی در خاك ندارند .منم كهخدمت می كنم برای اینكه دیده بشوم مانند همان سبزه ای هستم كه قشنگ است و ظاهریزیبا داره اما چون ریشه قوی ندارد زود خراب می شود اگر شما با هدف درست خدمت کنید باعث می شود ریشه شما قوی شود. هرخدمتی كه دركنگره انجام می دهیدببینید چه سودی برای شما دارد همینكه شما از خواب و استراحتتان میزنید و وبلاگرا می نویسید و یك نفر می خواند بركتش به زندگی شما برمی گردد این که در تنهایی وتاریکی شب خدمت کنم و کسی من را نبیند این یعنی ایمان  داشتن.

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه مورخ 25 مهر ماه 98

گزارش عملکرد لژیون مورخ 22 مهرماه 1398

گزارش اولین سال رهایی مسافر شاپور و همسفران روح انگیز، زهرا و مرضیه

كه ,سبزه ,خدمت ,ها ,قوی ,ریشه ,سبزه ها ,خدمت می ,چون ریشه ,ریشه قوی ,می شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من یک معلم هستم مشاوره روان شناختی لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی همسفران نمایندگی پاکدشت tripunutce پرم پایگاه بانکداری قرض الحسنه roksi تیمیتا شاپ cagopali