محل تبلیغات شما
               بهنام قدرت مطلق الله

امروز ۱۳آبان ۱۳۹۸لژیون هشتم به استادیخانم زهره و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه سی دی ایمان   راسساعت ۱۶:۳۰با جمعی از همسفران عزیز آغاز بکار نمود.

همسفر زهره ش:حاتم طایی بسیار بخشنده بوده است و روزی در صحرا گم می شود و به چادری می رسد کهمادر و پسری در آن بوده اند و آنها برای پذیرایی از حاتم  طایی تنها داراییخود که یک‌گوسفند بوده است را قربانی می کنند و وقتی حاتم  باز میگردد آدرس خودرا به آنها می دهد و بعد از مدتی آنها پیش حاتم  میروند و حاتم  بسیار بهآنها می بخشد و وقتی دیگران از او می پرسند  چرااینکار را میکنی میگوید اینزن بسیار از من بخشنده تر بود چونکه تنها دارایی خود که یک گوسفند بود را برای منقربانی کرد ولی من اندکی سکه و گوسفند به او بخشیدم نه تمام دارایی ام را.من برایگلریزان باید ببینم تمام توانم چقدر است

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه مورخ 25 مهر ماه 98

گزارش عملکرد لژیون مورخ 22 مهرماه 1398

گزارش اولین سال رهایی مسافر شاپور و همسفران روح انگیز، زهرا و مرضیه

,حاتم  ,دارایی ,بوده ,تمام ,بخشنده ,    ,آنها می ,خود که ,تنها دارایی ,به آنها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brian's receptions liteconrai موسسه علمی گام برتر همشاگردی statreapppsychli وبلاگ احمد علیزاده فلاح vepaminsers urerboaca cakutito Sharon's life فروش حشرات|حشره خشک زنده|حشرات داخل الکل سفید|فروش کلکسیون حشرات|بانک حشرات ایران|فروشگاه کفشدوزک هفت نقطه ای | 923|91|46|0910